اپلیکیشن

چرا اپلیکیشن ارمانیا؟

چرا اپلیکیشن ارمانیا?

دانلود اپلیکیشن

دانلود اپلیکیشن

آکادمی زبان های خارجه ارمانیا، نخستین آکادمی در دنیا است که سیستم N-ICES را اختراع و بصورت عملی از آن استفاده می کند، درواقع N-ICES سیستمی است که دانش پژوه را به معنای واقعی از تمامی احتیاجات آموزش حضوری خود بی نیاز و کیفیت آموزش و تمرین در خانه را به میزان حضور در کلاس و حتی بیشتر افزایش میدهد. به عبارتی باید گفت که در سیستم N-ICES، اپلیکیشن بر اساس متن کتاب های آموزشی، فرایند های مربوط به پذیرش فرد در یک آکادمی و همچنین تمرین های صد در صد موثر و انگیزشی پس از هر جلسه ، طراحی شده است.

سیستم شبیه ساز Partner سیستم شبیه ساز Partner

هیچ کس از تاثیر داشتن یک هم کلاسی با انگیزه که بتواند در طول دوره، آیتم های هر درس را با شما تمرین کرده و انگیزه شما را از ادامه دوره افزایش دهد بی اطلاع نیست. در دوره های ارمانیا، شما دیگر تنها نیستیند بلکه پس از هر جلسه این اپلیکیشن ارمانیاست که دقیقا طبق سیلابس و موارد تدریس شده همان درس با شما تمرین خواهد کرد و جلسه به جلسه، سطح تمرین ها را بر اساس افزایش دانش زبانی شما، افزایش خواهد داد. این بدان معناست که شما پس از هر جلسه، طبق زمانبندی هوشمند سیستمی دقیقا تمرینی را انجام میدهید که مد نظر استاد است و با یادگیری و انجام این تمرین ها نه تنها تمامی آیتم های هر درس را بخوبی یاد خواهید گرفت بلکه حس لذت از یادگیری و تسلط بر هر جلسه، انگیزه شما را برای ادامه، چند برابر خواهد کرد. این سیستم پس از 8 سال توسعه و 3 سال آزمایش کامل، تمامی فازهای تحقیقاتی خود را پشت سر گذاشته و ارمانیا مفتخر است که به عنوان نخستین مجموعه آموزشی در دنیا، از سال 97 برای نخستین بار از این سیستم رونمایی نمود و تا کنون در همه دوره ها به بهره برداری رسانیده است.

کاملا منطبق بر دوره کاملا منطبق بر دوره

اپلیکیشن ارمانیا تنها اپلیکیشن آموزش جامع زبان انگلیسی بوده که کاملا منطبق بر سیلابس دوره های حضوری و آنلاین است و تمامی سرویس های اپلیکیشن بشکلی  تهیه شده اند که پس از هر جلسه دیگر نیازی به جزوه و خودکار و همچنین یافتن یک تایم خالی در روز به منظور مرور تمرین ها نیست، بلکه تمامی تمرین ها در طول روز بصورت کاملا هوشمند و منطبق با نیاز و سطح هر فرد به شما در قالب سیستم Pop Up ارائه می شود و این روش منحصر به فرد تمرین باعث خواهد شد تا راندمان تمرین و یادگیری شما بشکلی باور نکردنی و به میزان چند ده برابر افزایش یافته و از مشاهده پیشرفت تان پس از هر جلسه لذت ببرید.

 جامعیت در تمامی دوره ها از جمله دوره های تست زنی و آزمون های رسمی جامعیت در تمامی دوره ها از جمله دوره های تست زنی و آزمون های رسمی

از جنبه جامعیت نیز اپلیکیشن ارمانیا دارای هیچ نمونه مشابهی نیست. به عنوان مثال چنانچه شما مایل به اخذ مدرک آیلتس باشید و بخواهید آن را به کوتاه ترین و مطمئن ترین روش ممکن بگذرونید نیاز خواهید داشت که در ابتدا دوره های مختص به گرامر و مکالمه را بگذرانید و تا رسیدن به دورهای مد نظرتان برای هر کدام از مهارت های آزمون ممکن است چندین متد آموزشی را با اساتید مختلف تجربه و عوض کرده باشید و این مورد نتنها باعث دلسردی زبان آموز بلکه باعث از دست رفتن زمان بسیار زیادی نیز خواهد شد. از آن مهمتر ، چنانچه مایل به شرکت در آزمون های سراسری همچون کنکور، EPT, MSRT و یا MHLE باشید به ناچار مجبور خواهید بود کلاس های مختلفی را جهت یادگیری پیش نیاز و تکنیک های تست زنی بگذرانید که هم دارای متد و منطق های متفاوتی از هر کلاس به کلاس دیگر هستند و هم تعاریف ارائه شده در آنها ممکن است به هیچ وجه با تصورات ذهنی شما از دوره های قبل سازگار نباشد. اما شما با استفاده از متد و سیستم یکپارچه آموزشی ارمانیا نتنها به هیچ وجه مجبور به تجربه و عوض کردن متدهای مختلف از هر دوره تا دوره بعدی نیستید بلکه جامعیت متدآموزشی و تکنیک ها این سیستم باعث می شود تا در کوتاه ترین زمان، با یادگیری اصل موضوعات هر آزمون و به دور از حواشی خسته کننده، قادر به گذراندن پیش نیازهای لازم و دوره های مختص به مهارت های آزمون مورد نظر خود باشید.

ERMANIA SMART APP

کامل ترین و و قدرتمندترین اپ آموزش زبان انگلیسی

سیستم شبیه ساز Partner قابلیت ثبت نام و طی تمامی دوره های حضوری بصورت آنلاین

در آینده ای نزدیک برای مراکز استان ها و شهرهایی که ارمانیا در آنها شعبه ای ندارد براحتی میتوانید دوره های مدنظر خود را بصورت آنلاین و با همان کیفیت دوره های حضوری بگذرانید، به این ترتیب که پس از مشاوره در خصوص دوره ها، تعیین سطح و دانلود اپلیکیشن، روی دوره مد نظرتان کلیک کرده و اقدام به خرید پکیج و تماشای هر جلسه با کیفیت 4K کنید.

کاملا منطبق بر دوره اخذ مدرک معتبر از وزارت آموزش و پرورش کشور برای سطح Upper Intermediate

چه دوره مد نظرتان را آنلاین و یا بصورت حضوری در مرکز ارمانیا بگذرانید، در انتها میتوانید با شرکت در آزمون نهایی از طریق اپلیکیشن و یا بصورت حضوری پس از کسب نمره قبولی، مدرک مختص به آن را از آکادمی ارمانیا که دارای تاییدیه رسمی از وزارت آموزش و پرورش کشور می باشد دریافت کنید.

تماس با ما

تماس با ارمانیا
 واتساپ :
 آدرس : کیانپارس، ابتدای وهابی، روبروی رستوران کنجد، مجتمع داوری، طبقه دوم
اینستاگرام
آخرین مقالات