چرا ارمانیا

فراگیری مکالمه بدون لکنت تنها در 5 ماه

 هر فارسی زبان به منظور دوزبانه شدن دو انتخاب در پیش دارد هر فارسی زبان به منظور دوزبانه شدن دو انتخاب در پیش دارد
 
آیلتس ارمانیا استفاده از دستور زبان قدیمی و طی کردن دوره های ترمیک چند ساله که در آن نتنها پیشرفت زبان آموز بشدت کند است بلکه هیچ شواهدی نیز جهت رسیدن حتمی به نتیجه دلخواه وجود ندارد
 
آیلتس ارمانیا استفاده از دستور زبان انحصاری و حضور در دوره 5 ماهه مکالمه ارمانیا که در آن طی دو ترم ، ابتدا یاد خواهید گرفت ، هر جمله ای را براحتی از فارسی و در قالب Speaking به انگلیسی بیان کنید سپس با شرکت در دو ترم دیگر یعنی ترمه های ویژه مکالمه حرفه ای و روانسازی Speaking ارمانیا، اینبار یاد خواهید گرفت بصورت روان و در هر موقعیتی مکالمه کرده و تمامی محتوای گفتاری و خود را تا حد امکان بدون مکث و لکنت به انگلیسی بیان کنید. شایان ذکر است که با پاس کردن امتحان پایانی این دوره، شما یک فرد دوزبانه با سطح Upper intermediate محسوب میشوید که براحتی قادر به آغاز دوره آیلتس ارمانیا نیز می باشید.
 سیلابس انحصاری 3 ماهه آیلتس ارمانیا (A-G) سیلابس انحصاری 3 ماهه آیلتس ارمانیا (A-G)
 

چنانچه دوره 5 ماهه مکالمه ارمانیا را به عنوان پیش نیاز آیلتس گذرانده اید هم اکنون شما یک فرد دوزبانه با سطح و دانش زبانی Upper Intermediate هستید و باید گفت که تنها 3 ماه با شرکت در آزمون آیلتس و اخذ مدرک آن فاصله دارید. مرکز ارمانیا با سیلابس جهانی و انحصاری سه ماهه خود در آموزش تخصصی و بهینه هر چهار مهارت آیلتس و همچنین بهره مندی از سیستم قدرتمند تمرینی N-ICES در اپلیکیشن، تنها آکادمی زبان با کتاب های اختصاصی منطبق بر Band Score 8.5 می باشد و این یکی از مهمترین تفاوت های این دوره با دیگر دوره ها می باشد.

 بهره مندی از سیستم شبیه ساز Partner بهره مندی از سیستم شبیه ساز Partner
 

چنانچه بهترین دوره ها و اساتید را نیز در اختیار داشته باشید، مادامیکه تمرین Speaking و دیگر فعالیت های آموزشی شما فقط به همان ساعاتی ختم شود که در کلاس حضور دارید نه تنها رسیدن به نتیجه بشدت مشکل و چند سال زمانبر خواهد شد بلکه ممکن است از فرایند آموزشی خود نیز ناامید شوید. اما این مشکل با استفاده از فناوری شبیه ساز Partner در ارمانیا حل گردیده، بدین معنی که پس از هر جلسه، شما با استفاده از سیستم شبیه ساز Partner، ملزم به استفاده از همه دانسته های خود در قالب Speaking هستید. به عبارتی دیگر پس از هر جلسه، سیستم Partner وظیفه دارد که میزان Speaking شما را بر اساس تمرین های مهندسی شده N-ICES در طول روز کنترل کند، این تمرین ها بشکلی دقیق طراحی شده اند که هیچ کدام آنها را تا پیش نمایش توسط اپلیکیشن مشاهده نکرده اید اما ذهن شما با استفاده آموزش همان جلسه ، براحتی و در قالب Speaking می تواند به آنها پاسخ دهد و مهم تر اینکه انجام هر تمرین بیش از 20 ثانیه نیز زمانبر نخواهد بود تا در هرکجا که هستید بتوانید بدون صرف زمان خاص، تمرین مورد نظر را به انجام برسانید. در نتیجه ذهن شما بصورت ناخودآگاه و در Background Process آمادگی خود را جهت صحبت کردن در هر حالتی حفظ کرده و یادگیری زبان آموز با فرایند نهادینگی اتفاق می افتد که از این نظر نیز مرکز آموزشی ارمانیا تنها آکادمی زبان در دنیا با بهره گیری از فناوری N-ICES است.

جامعیت در تمامی آزمون های رسمی جامعیت در تمامی آزمون های رسمی
 

یکی از بزرگترین مشکلاتی که با ارائه سیستم آموزشی N-ICES ارمانیا بطور کامل حل شده است این است که در کلیه کتاب ها و متدهای آموزش زبان قدیمی، چنانچه به عنوان مثال فردی دوره هایی را به منظور یادگیری مکالمه میگذراند و سپس قصد تغییر مسیر و شرکت در آزمون EPT, MSRT یا دیگر آزمون ها همچون تافل را داشت ، مجبور به عوض کردن و بعضا تجربه چندین متد مختلف و خواندن کتاب هایی می شد که از هر آموزشگاه به آموزشگاهی دیگر، این کتاب ها متفاوت بودند و هر استاد کتاب هایی را به دلخواه و بنا بر تجربه شخصی خود معرفی میکرد و این مسئله باعث سردرگمی بسیاری در انتخاب متد و روال آموزشی خود میشد. حال فرض کنید که دوره مکالمه ارمانیا را گذرانده اید و میخواهید همان تصمیم را بگیرید یعنی با تغییر هدف خود، برای آزمونی همچون EPT اقدام کنید، در اینجا نه تنها این تغییر هدف، باعث سردرگمی و بروز مشکل در روال زبان آموزی شما نخواهد شد بلکه تمامی تعاریفی که در دوره مکالمه با آنها روبرو بوده اید عینا در دوره EPT نیز بصورت یکسان استفاده شده اند و این جامعیت در آموزش برای نخستین بار توسط سیستم آموزشی N-ICES ارمانیا در سال 1397 برای فارسی زبانان بوجود آمد. از این رو است که سیستم آموزشی N-ICES قدرتمندترین، جامعترین و سریعترین سیستم آموزشی و تمرینی است که تا کنون ارائه گردیده است.

پشتیبانی آموزشی بسیار قدرتمند پشتیبانی آموزشی بسیار قدرتمند
 

یکی دیگر از قابلیت های جذاب در دوره های ارمانیا، فعال سازی سرویس استاد همراه است، بدین شکل که در طول روز و از طریق اپلیکیشن میتوانید تمامی سوالات خود را با شبکه منتورهای آنلاین ارمانیا در میان گذاشته و براحتی به پاسخ تمامی سوالات خود در هر لحظه برسید همچنین شایان ذکر است که کارشناسان فناوری مرکز ارمانیا در صورت بروز هرگونه مشکل فنی، در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به رفع موارد گزارش شده خواهند نمود تا شاهد هیچگونه اختلال عملکردی نباشید و از تجربه پشتیبانی ویژه سرویس های ارمانیا لذت ببرید.

اخذ مدرک معتبر با تایید وزارت آموزش و پرورش اخذ مدرک معتبر با تایید وزارت آموزش و پرورش
 

در مرکز آموزشی ارمانیا تمامی دوره های آنلاین و حضوری دارای آزمون های دقیق پایان ترم می باشند به این جهت که هم کیفیت دوره ها کنترل شده و هم ارزیابی دقیقی از سطح فارغ التحصیلان هر ترم صورت پذیرد. در ارمانیا بر خلاف دیگر موسسات، برگزاری آزمون، ارزیابی نتایج، رضایت و تحلیل پیشرفت هر فرد بالاترین هدف آموزشی تعیین شده در سیستم N-ICES است بدین معنی که افرادی که از هر ترم به ترم دیگر راه می بایند، تاییدیه های آموزشی و دانشی ارمانیا را یدک می کشند. در پایان دوره مکالمه ارمانیا و قبولی دانش پژوه در آزمون های پایان ترم (سطح Upper Intermediate)، مدرک اعطایی با تاییدیه وزارت آموزش و پرورش کشور می باشد.

تماس با ما

تماس با ارمانیا
 واتساپ :
 آدرس : کیانپارس، ابتدای وهابی، روبروی رستوران کنجد، مجتمع داوری، طبقه دوم
اینستاگرام
آخرین مقالات