دوره ویژه EPT

فرایند کلی دوره ویژه EPT ارمانیا را بخوانید

دوره ویژه EPT ارمانیا چه در دوره های حضوری و چه در دوره های حضوری و چه در دوره های آنلاین همچون روال آموزش در دیگر دوره های مختص به آزمون های رسمی این مرکز، از سه ترم تشکیل شده است که 4 ماه بطول می انجامد. دو ترم جهت (ساختار و گرامر) و ترم دیگر به منظور یادگیری (تکنیک های تخصصی تست زنی).

در مرحله نخست یعنی دو ترم (ساختار و گرامر) شما با استفاده از دستور زبان انحصاری ارمانیا ابتدا ساخت تمامی جملات دلخواه در زبان انگلیسی (خصوصا جملات رایج در آزمون EPT) را صرف نظر از هرگونه پیچیدگی دستوری و زبانی یاد خواهید گرفت، سپس در ترم سوم با استفاده از سرفصل های فرا گرفته از ترم های پیش و همچنین تکنیک های ویژه تست زنی ارمانیا در این مرحله، براحتی شروع به تست زنی دقیق خواهید کرد.

 مرحله نخست دوره مکالمه (ترم های ساختار و گرامر) اما در ابتدا توضیحات مرحله نخست (ترم های ساختار و گرامر)
 

طبق توضیحات عنوان شده، نخستین مرحله از دوره EPT ارمانیا این است که ابتدا بتوانید با استفاده از دستور زبان انحصاری ارمانیا، تمامی جملات دلخواه خود در زبان انگلیسی (خصوصا جملات رایج در آزمون EPT) را صرف نظر از هرگونه پیچیدگی دستوری، به تنهایی و در قالب دلخواه بسازید زیرا اساسا پیاده سازی هر گونه تکنیک تست زنی بدون یادگیری دانش پایه در زبان انگلیسی، به هیچ وجه نمی تواند نتیجه مورد انتظارتان را در پی داشته باشد به همین دلیل گذراندن این دو ترم بشدت ضروری است.

اما تفاوت اصلی فرایند یادگیری در این دو ترم با عنوان (ساختار و گرامر) نسبت به دوره های قدیمی و رایج بدین شکل است که یادگیری گرامر و ساختار جملات با استفاده از دستور زبان انحصاری ارمانیا انجام می شود که بسیار سریعتر، ساده تر، قابل فهم تر و کاربردی تر می باشد به شکلی که پس از گذراندن این دو ترم ممکن است بسیاری حتی این تصور را داشته باشند که بدون رفتن به مرحله دوم این دوره یعنی ترم (تکنیک های تخصصی تست زنی) هم میتوانند به راحتی نمره مد نظر خود را در آزمون کسب نمایند.

دومین تفاوت اصلی این دوره، بهره مندی از سیستم آموزشی بسیار پیشرفته و قدرتمند N-ICES است که برای نخستین بار توسط آکادمی ارمانیا در دنیا ابداع و پیاده سازی شده است. یکی از اهداف سیستم N-ICES این است که فرایند یادگیری، کیفیت و جذابیت هر دوره بشکلی باشد که نه تنها هر کسی با هر میزان بهره هوشی و اطلاعات بتواند همه مطالب درسی را بصورت صد در صد و همچنین عمیق متوجه شده بلکه دانش پژوه در طول فرایند یادگیری خود، به هیچ وجه درگیر حس خستگی و کاهش انگیزه نشود

درواقع ترم های ساختار و گرامر که مرحله نخست دوره EPT محسوب شده، تنها در 20 جلسه دو ساعته بوده که با احتساب برگزاری هفته ای دو جلسه، حدودا دو ماه ماه بطول می انجامد. پس از این دو ترم چه در دوره های حضوری و چه در دوره های آنلاین، یک امتحان از شما گرفته خواهد شد و شما پس از اخذ نمره قبولی می توانید وارد ترم بعدی یعنی (تکنیک های تست زنی تخصصی) شوید

pte
 مرحله نخست دوره مکالمه (ترم های ساختار و گرامر) توضیحات مرحله دوم (دوره تکنیک های تخصصی تست زنی)
 

در این ترم، وقت آن رسیده تا با استفاده از دانش فراگیری شده از ترم های ساختار و گرامر، تکنیک هایی را یاد بگیرید که با استفاده از آنها بتوانید بصورت تخصصی به تست زنی سوالات واقعی آزمون بپردازید. جامعیت تکنیک ها و روش های تست زنی این ترم به شکلی است که با یادگیری آنها کمترین مشکلی را در آزمون نهایی تجربه نخواهید کرد زیرا تمامی تکنیک های فراگیری شده در کنار دانش پایه ای شما از ترم های قبل باعث پیاده سازی فرایند یادگیری بنیادین شده و برای همیشه دارای یک دید کاملا مفهومی و عمیق در زبان انگلیسی خواهید بود.

 

نقش اپلیکیشن ارمانیا در این دوره چیست و در طول روز به چه میزان باید تمرین کرد؟
چرا اپلیکیشن ارمانیا?

روال تمرین هر درس در طول روز بدین شکل است که با در دست داشتن اپلیکیشن و تنظیم آن بر روی بازه های زمانی معین، این اپلیکیشن است که حتی در صورت عدم اختصاص زمان کافی و مشغله بسیار دانش پژوه، پس از هر جلسه بصورت مرتب، تست های مختص به هر جلسه را با شما مرور و نکات هر درس را مجددا و درقالب تست های عملی برای شما توضیح خواهد داد. به عبارتی حتی در صورت فراموشی برخی از مطالب آموزش داده شده، دیگر نیازی به بازبینی مجدد ویدیوی آموزش آن درس و یا مراجعه به جزوه نیست بلکه سیستم نمایش تست اپلیکیشن بصورت مدون، تک تک مفاهیم هر جلسه را طبق زمانبندی مشخص در طول روز به شما نمایش خواهد داد.

برخی ویژگی های این دوره

pte
EPT EPT

سوالات رایج IELTS دوره EPT

 

آزمون EPT برای آن دسته از دانشجویانی است که دارای مدرک زبانی معتبر بین المللی نیستند و می بایست به عنوان جایگزین . ، نمره ی قبولی در آزمون EPT را جهت ورود به دوره دکتری دانشگاه آزاد کسب نمایند. در این آزمون توانایی فرد در سه حوزه واژگان، گرامر و درک مطلب سنجیده خواهد شد.

 

اعتبار این مدرک پس از کسب نمره قبولی 2 سال خواهد بود، حدنصاب نمره قبولی 50 می باشد همچنین این آزمون نمره منفی ندارد..

 

دوره EPT ارمانیا که از (دو ترم به منظور ساختار و گرامر) و (یک ترم بجهت یادگیری تکنیک های تخصصی تست زنی) تشکیل شده است . ، این دوره، کوتاه ترین، کامل ترین و ساده ترین دوره جامع EPT در کشور با پوشش 100 درصد تمامی انواع سوالات آزمون برای داوطلبان EPT می باشد.

دوره EPT ارمانیا بشکلی طراحی شده است که افراد حتی با کمترین اطلاعات زبانی نیز بتوانند براحتی مطالب تدریس شده در دوره را فراگرفته . و پس از هر جلسه با استفاده از اپلیکیشن ارمانیا به تمرین تست زنی آن مبحث بپردازند.

در این دوره دیگر خبری از منابع گیج کننده متعدد نمی باشد و با استفاده از سیستم یادگیری مفهومی و همچنین تکنیک های تست زنی ارمانیا . ، هر کسی می تواند بالاترین درصد ممکن را کسب نماید.

 

روال تمرین هر درس در طول روز بدین شکل است که با در دست داشتن اپلیکیشن و تنظیم آن بر روی بازه های زمانی معین . ، این اپلیکیشن است که حتی در صورت عدم اختصاص زمان کافی و مشغله بسیار دانش پژوه، پس از هر جلسه بصورت مرتب . ، تست های مختص به هر جلسه را با شما مرور و نکات هر درس را مجددا و درقالب تست های عملی برای شما توضیح خواهد داد. به عبارتی حتی در صورت فراموشی برخی از مطالب آموزش داده شده، دیگر نیازی به بازبینی مجدد ویدیوی آموزش آن درس و یا مراجعه به . جزوه نیست بلکه سیستم نمایش تست اپلیکیشن بصورت مدون، تک تک مفاهیم هر جلسه را طبق زمانبندی مشخص در طول روز به شما نمایش خواهد داد.

 

از آنجاییکه در این دوره تمامی انواع سوالات پوشش داده شده اند و هیچ مطلبی حتی جزئی از دید تیم طراحان ارشد دوره های . تست زنی EPT ارمانیا جا نمانده است، پس از گذراندن این دوره، احتمال اینکه با سوالی ناآشنا در آزمون مواجه شوید تقریبا وجود ندارد . و با یادگیری کامل این دوره بهمراه کتابچه واژگان آن، شما خواهید توانست بالاترین نمره ممکن را کسب نمایید.

 

همانطور که اشاره شد، دوره EPT ارمانیا از سه ترم تشکیل شده است. دو ترم بمنظور یادگیری ساختار و گرامر EPT و یک ترم جهت یادگیری تکنیک های تخصصی تست زنی این آزمون. دو ترم نخست 10 جلسه ای و ترم سوم 12 جلسه ای می باشد که با احتساب . گذراندن هفته ای دو جلسه، جمعا چهار ماه زمان لازم خواهید داشت تا بتوانید این دوره را تکمیل نمایید.

تماس با ما

تماس با ارمانیا
 واتساپ :
 آدرس : کیانپارس، ابتدای وهابی، روبروی رستوران کنجد، مجتمع داوری، طبقه دوم
اینستاگرام
آخرین مقالات