دوره ساختار و گرامر

ساختار و گرامر

 مرحله نخست دوره مکالمه (ترم های ساختار و گرامر) مرحله نخست دوره مکالمه (ترم های ساختار و گرامر)
 

همانطور که در ویدیوی مشاوره توضیح داده شد، دوره مکالمه ارمانیا از دو مرحله تشکیل شده است که جمعا 5 ماه بطول می انجامد. دو ترم جهت (ساختار و گرامر) و دو ترم به منظور (مکالمه حرفه ای و روانسازی Speaking).

در مرحله نخست یعنی ترم های (ساختار و گرامر) شما با استفاده از دستور زبان ارمانیا ابتدا یاد خواهید گرفت که ساختار هر جمله ای را که به فارسی بیان میکنید، بصورت صحیح و اصولی به انگلیسی هم ایجاد کنید و تمامی جملات دلخواه خود را حتی اگر چندین خط باشند، براحتی چه در حالت نوشتار و چه در حالت Speaking (حتی با وجود لکنت در بیان) به انگلیسی نیز بسازید. این دو ترم که مرحله نخست دوره مکالمه محسوب میشوند، تنها در 20 جلسه دو ساعته که با احتساب برگزاری هفته ای دو جلسه، حدودا دو ماه بطول می انجامد.

به عبارتی در پایان این دو ترم شما با استفاده از دستور زبان ارمانیا دیگر به هیچ وجه مشکلی به منظور جمله سازی و گرامر نخواهید داشت.

اما نتیجه این دو ترم چیست؟ اما نتیجه این دو ترم چیست؟

پس از پایان این ترم ها چه در دوره های حضوری و چه در دوره های آنلاین، از شما یک آزمون گرفته خواهد شد و شما می بایست طبق آموزش داده شده بتوانید

مرحله نخست دوره مکالمه

شایان ذکر است که رسیدن به چنین نتایجی پیش از اختراع دستور زبان ارمانیا و ارائه سیستم آموزشی N-ICES نه تنها چند سال زمانبر بلکه بسیار سخت و فرسایشی بود زیرا برفرض برخورداری از بهترین سیستم آموزشی در متدهای قدیم، بدلیل عدم وجود یک پارتنر و استفاده از مطالب و گرامر تدریس شده پس از هر جلسه، مطالب آموزشی بسرعت فراموش شده و فرایند نهادینه شدن بدلیل عدم Speaking در خارج از تایم کلاس، در ذهن اتفاق نمی افتاد. اما هم اکنون با استفاده از اپلیکیشن ارمانیا، دیگر به هیچ وجه فرایند تمرین عملی مطالب آموخته شده و همچنین Speaking در خارج از تایم کلاس متوقف نمی شود و با استفاده از سیستم آموزشی بسیار پیشرفته N-ICES نه تنها بصورت 24 ساعته میتوانید، گرامر و مطالب هر درس را در قالب تمرینهای گفتاری (Speaking)، درک مطلب و شنیداری (Listening) مرور کنید بلکه انگیزه شما با انجام تمرین های هر درس بدلیل یادگیری کامل مطالب هر جلسه، افزایش خواهد یافت.

و اما سورپرایز بزرگتر این که و اما سورپرایز بزرگتر این که

سورپرایز
ارمانیا

در این ترم ها، شما از همان جلسه نخست، میتوانید تکه های کوتاه فیلم را که سطح آنها دقیقا مطابق مطالب تدریس شده آن جلسه است را نیز ببینید و همزمان با افزایش دانش زبانی تان در جلسات بعد، این تکه های فیلم، کاملتر و طولانی تر شده تا جایی که بتوانید در پایان ترم، براحتی ساختارها و جملات مختلف را که سطح لغوی آنها از سطح دوره بالاتر نبوده براحتی فهمیده و از دیدن پیشرفت تان لذت ببرید.

ارمانیا

و اما سورپرایز بزرگتر این که پس از این دو ترم، چه ضعف هایی باقی می ماند و جهت تکمیل دوره مکالمه، چه ترمی را باید گذراند؟

چرا اپلیکیشن ارمانیا?

همانطور که در بخش نتایج عنوان شد پس از این ترم ها، شما می توانید فرایند جمله سازی را در حالت گفتار (حتی با وجود لکنت) بصورت صحیح به انگلیسی انجام دهید اما چرا گفته میشود، با وجود لکنت؟

علت این است که در طول دو ترم (ساختار و گرامر)، هدف و تمرکز اصلی در ابتدا بر روی بیان صحیح جملات به انگلیسی است نه بر روی سرعت Speaking و شما پس از قبولی در آزمون این ترم، می بایست به منظور رفع لکنت زبان و مکث، وارد ترم های مکالمه حرفه ای و روان سازی حرفه ای شوید.

جهت دیدن توضیحات مختص به ترم (مکالمه حرفه ای و روان سازی Speaking) از منوی شناور روبرو، بر روی مرحله دوم کلیک کنید همچنین می توانید، از طریق ویدیوی مشاوره دوره های ارمانیا، از فرایند و توضیحات مختص به هرکدام از دوره های ارمانیا آگاه شوید.

پاسخ به دو سوال رایج

سیستم شبیه ساز Partner آیا بدون گذراندن دو ترم مختص به ساختار و گرامر می توان وارد ترم (مکالمه حرفه ای و روانسازی Speaking) شد؟

خیر، شما ابتدا باید بتوانید جمله دلخواه خود را بصورت صحیح به انگلیسی بسازید و سپس بر روی سرعت بیان آن یا روش های روانسازی Speaking کار کنید. بدون توانایی ساخت صحیح جملات به انگلیسی، به هیچ وجه نمی توان بر روی سرعت و Fluency کرد. از این رو گذراندن ترم های ساختار و گرامر بسیار حیاتی است.

کاملا منطبق بر دوره آیا این دوره بصورت فشرده است؟

خیر، ذات دستور زبان و سیستم N-ICES ارمانیا بشکلی است که شما با استفاده از آن، ساخت پیچیده ترین جملاتی که طبق دستور زبان قدیمی ، یادگیری آنها حداقل چندین ماه به طول می انجامید را تنها با گذراندن این دو ترم، بشکلی فرا خواهید گرفت که تمامی جملات دلخواه خود را صرف نظر از نوع و پیچیدگی، بصورت صحیح و اصولی به انگلیسی نیز ایجاد کنید.

ویدئو مشاوره ارمانیا

 مکالمه

سوالات رایج IELTS دوره مکالمه

 

بله ، این دوره به شکلی طراحی شده که همه بتوانند در آن ثبت نام کنند و تنها کافیست حداقل دانش لازم همچون حروف الفبای انگلیسی . بهمراه چند صفحه نخست از کتابچه واژگان مکالمه ارمانیا را بلد باشید.

 

دوره های آنلاین ارمانیا بشکلی طراحی شده اند که کمترین تفاوت ممکن را با دوره های حضوری داشته باشند چون در هر جلسه . تمامی سوالات احتمالی شما بشکلی پاسخ داده میشوند که به هیچ وجه، نقطه ابهامی در ذهن شما بجا نخواهد ماند.

 

شما برای پیشرفت در طول هر دوره زبانی به یک همکلاسی نیاز دارید که با شما مکالمه کرده و علاوه بر انگیزه دادن . کاری کند تا حداقل در حد مطالبی که در هر جلسه یاد میگیرید حرف بزنید و با دیدن پیشرفتتان تشویق بشید اما بسیاری این امکان را ندارند. اپلیکیشن ارمانیا این مشکل را حل کرده زیرا به شکلی طراحی شده تا از همان جلسه نخست به شما یاد بدهد که خودتان بصورت ذهنی جمله سازی کنید . نکات هر درس را در قالب مثال های خلاقانه بیشتر ببینید، تلفظ کلمات جدید را گوش دهید، مطالب آموزشی رو همراهم با تمرین های . هر جمله مرور کنید و در نهایت با دیدن مطالب هر جلسه در قالب تکه های کوتاه فیلم های سینمایی و سریال ها از روند پیشرفتتان لذت ببرید.

 

تهیه این کتابچه و خواندن آن در طول دوره مکالمه بشدت تاثیر گذار است زیرا شما به یک مرجع طبقه بندی شده . و ساده جهت حفظ کلمات احتیاج خواهید داشت، این کتابچه بشکلی تهیه و تنظیم شده که نتنها لغات لازم هر درس را طبق محتوای آموزشی جلسات و . همچنین تمرین های اپلیکیشن برای شما مشخص کند بلکه لیست لغات در آن، از پر کاربردترین و آسانترین به سمت لغت های پیچیده تر طبقه بندی گردیده.

 

دوره پنج ماهه مکالمه ارمانیا طی چهار ترم برگزار می شود که در ترم اول و دوم، ساختارها و گرامر و در دو ترم بعدی . بر روی روانسازی Speaking کار میشود در نتیجه این دوره و پاس کردن امتحان پایانی آن، شما یک فرد دوزبانه با سطح Intermediate Upper هستید. و چنانچه مایل به اخذ مدرک آیلتس باشید، میتونید در ادامه براحتی در دوره های IELTS ارمانیا شرکت کنید.

 

در این دوره از همان جلسه اول، آموزش و تمرین ها بصورت چهار مهارته می باشد بشکلی که شما همزمان با یادگیری ساختارهای مختلف زبانی . تمرین هایی را دنبال می کنید که هر چهار مهارت را به بهترین شکل ممکن پوشش میدهند. لازم به ذکر است، محتوای آموزشی و تمرین های هر درس بشکلی طراحی شده اند که پس از شرکت در دوره، قطعا احساس خواهید کرد . که بصورت صد در صد از یادگیریتان لذت میبرید و انجام تمرین ها به هیچ وجه سخت و مصنوعی نیستند . و این باعث خواهد شد پس از هر جلسه انگیزه بیشتری را به منظور ادامه داشته باشید.

تماس با ما

تماس با ارمانیا
 واتساپ :
 آدرس : کیانپارس، ابتدای وهابی، روبروی رستوران کنجد، مجتمع داوری، طبقه دوم
اینستاگرام
آخرین مقالات