دوره مکالمه حرفه ای و روان سازی Speaking

مکالمه حرفه ای و روانسازی

 مرحله نخست دوره مکالمه (ترم های ساختار و گرامر) مرحله دوم دوره مکالمه (ترم های مکالمه حرفه ای و روانسازی Speaking)
 

پس از ترم های ساختار و گرامر ارمانیا و یادگیری بیان و تبدیل تمامی جملات دلخواه از فارسی به انگلیسی، حالا وقت آن رسیده تا با شرکت در دو ترم مکالمه حرفه ای و روانسازی ، متدها، ساختارها و تکنیک هایی را یادبگیرید تا بتوانید تمامی مکالمات و محتوای گفتاری خود را با کمترین مکث و لکنت به انگلیسی بیان کنید و درواقع بشکلی صحبت کنید که ضعف لغات و عدم دانش کافی در مورد ساختارهای مختلف باعث کندی شما در مکالمه نشود.

در این ترم نیز با بهره مندی از تمرین های خاص و سیستم N-ICES در اپلیکیشن بهمراه آموزش های داده شده، فرایند Speaking و استفاده عملی از مطالب آموخته شده پس از هر جلسه توسط دانش پژوه متوقف نخواهد شد و اپلیکیشن، طبق زمانبندی مشخص شده از سوی شما، بصورت دائم سطح مثال ها و تمرین ها را جلسه به جلسه و با توجه به مطالب تدریس شده همان درس به نحوی افزایش می دهد که شما بتوانید نتیجه هر جلسه را در قالب افزایش توانایی خود در مهارت Speaking سریع و روان ببینید و از مشاهده پیشرفت خود لذت ببرید.

این مرحله از دو ترم 12 جلسه ای تشکیل شده است که با احتساب برگزاری هفته ای دو جلسه، حدودا گذراندن آن 3 ماه به طول می انجامد و این گام پایانی شما جهت تکمیل دوره مکالمه خواهد بود.

 مرحله نخست دوره مکالمه (ترم های ساختار و گرامر) نتیجه گذراندن این مرحله چیست؟

در پایان این دو ترم (چه در دوره های آنلاین چه در دوره های حضوری) یک امتحان گرفته خواهد شد که در نتیجه آن می بایست

مرحله دوم دوره مکالمه
 

به عبارتی پس از پایان این دوره شما یک فرد دو زبانه با سطح Upper Intermediate محسوب شده و میتوانید در تمامی موقعیت ها، مصاحبه های کاری و غیر کاری، تماسها و مسافرت ها براحتی و با اعتماد به نفس کامل صحبت کنید. همچنین طبق روال هر دوره، پس از این دو ترم (چه در دوره های آنلاین چه در دوره های حضوری) شما می بایست، با شرکت در آزمون نهایی بتوانید نمره قبولی را کسب کنید با این تفاوت که پس از قبولی در پایان این دو ترم، مدرک نهایی دوره مکالمه ارمانیا که مورد تایید وزارت آموزش و پرورش کشور می باشد را هم دریافت خواهید کرد.

اما نتیجه این دو ترم چیست؟ مرحله بعدی پس از این دوره چیست؟

برای آن دسته از دانش پژوهانی که قصد شرکت در دوره آیلتس را دارند :

پس از این دوره و پاس کردن امتحان پایانی با توجه به رسیدن به سطح Intermediate براحتی می توانید در دوره سه ماهه آیلتس ارمانیا که از دو ترم 12 جلسه ای تشکیل شده شرکت کنید.

برای آن دسته از دانش پژوهانی که قصد حفظ قابلیت های خود در این سطح را دارند :

پس از این دوره این اپلیکیشن ارمانیاست که با پکیج های پسا دوره ای و سیستم نمایش Pop UP بصورت روزانه، دانش شما را تقویت و سرعت Speaking شما را در همان سطح مطلوب و حتی فراتر نگه می دارد. این تمرین ها که کاملا مطابق با سیستم تمرینی N-ICES ارمانیا است بشکلی طراحی و روانشناسی شده اند که انجام آنها در بین کارهای روزانه کاملا انگیزشی و لذت بخش است از این رو به هیچ وجه نگرانی بابت افت سرعت Speaking پس از دوره وجود ندارد.

در هر مرحله می توانید با مشاهده ویدیوی ذیل، از توضیحات هر کدام از دوره های این مرکز مطلع شوید.

ویدئو مشاوره ارمانیا

 مکالمه

سوالات رایج IELTS دوره مکالمه

 

بله ، این دوره به شکلی طراحی شده که همه بتوانند در آن ثبت نام کنند و تنها کافیست حداقل دانش لازم همچون حروف الفبای انگلیسی . بهمراه چند صفحه نخست از کتابچه واژگان مکالمه ارمانیا را بلد باشید.

 

دوره های آنلاین ارمانیا بشکلی طراحی شده اند که کمترین تفاوت ممکن را با دوره های حضوری داشته باشند چون در هر جلسه . تمامی سوالات احتمالی شما بشکلی پاسخ داده میشوند که به هیچ وجه، نقطه ابهامی در ذهن شما بجا نخواهد ماند.

 

شما برای پیشرفت در طول هر دوره زبانی به یک همکلاسی نیاز دارید که با شما مکالمه کرده و علاوه بر انگیزه دادن . کاری کند تا حداقل در حد مطالبی که در هر جلسه یاد میگیرید حرف بزنید و با دیدن پیشرفتتان تشویق بشید اما بسیاری این امکان را ندارند. اپلیکیشن ارمانیا این مشکل را حل کرده زیرا به شکلی طراحی شده تا از همان جلسه نخست به شما یاد بدهد که خودتان بصورت ذهنی جمله سازی کنید . نکات هر درس را در قالب مثال های خلاقانه بیشتر ببینید، تلفظ کلمات جدید را گوش دهید، مطالب آموزشی رو همراهم با تمرین های . هر جمله مرور کنید و در نهایت با دیدن مطالب هر جلسه در قالب تکه های کوتاه فیلم های سینمایی و سریال ها از روند پیشرفتتان لذت ببرید.

 

تهیه این کتابچه و خواندن آن در طول دوره مکالمه بشدت تاثیر گذار است زیرا شما به یک مرجع طبقه بندی شده . و ساده جهت حفظ کلمات احتیاج خواهید داشت، این کتابچه بشکلی تهیه و تنظیم شده که نتنها لغات لازم هر درس را طبق محتوای آموزشی جلسات و . همچنین تمرین های اپلیکیشن برای شما مشخص کند بلکه لیست لغات در آن، از پر کاربردترین و آسانترین به سمت لغت های پیچیده تر طبقه بندی گردیده.

 

دوره پنج ماهه مکالمه ارمانیا طی چهار ترم برگزار می شود که در ترم اول و دوم، ساختارها و گرامر و در دو ترم بعدی . بر روی روانسازی Speaking کار میشود در نتیجه این دوره و پاس کردن امتحان پایانی آن، شما یک فرد دوزبانه با سطح Intermediate Upper هستید. و چنانچه مایل به اخذ مدرک آیلتس باشید، میتونید در ادامه براحتی در دوره های IELTS ارمانیا شرکت کنید.

 

در این دوره از همان جلسه اول، آموزش و تمرین ها بصورت چهار مهارته می باشد بشکلی که شما همزمان با یادگیری ساختارهای مختلف زبانی . تمرین هایی را دنبال می کنید که هر چهار مهارت را به بهترین شکل ممکن پوشش میدهند. لازم به ذکر است، محتوای آموزشی و تمرین های هر درس بشکلی طراحی شده اند که پس از شرکت در دوره، قطعا احساس خواهید کرد . که بصورت صد در صد از یادگیریتان لذت میبرید و انجام تمرین ها به هیچ وجه سخت و مصنوعی نیستند . و این باعث خواهد شد پس از هر جلسه انگیزه بیشتری را به منظور ادامه داشته باشید.

تماس با ما

تماس با ارمانیا
 واتساپ :
 آدرس : کیانپارس، ابتدای وهابی، روبروی رستوران کنجد، مجتمع داوری، طبقه دوم
اینستاگرام
آخرین مقالات