ترم Speaking-Listening

 مرحله نخست دوره مکالمه (ترم های ساختار و گرامر) مرحله دوم دوره آیلتس = ترم (Speaking - Listening)
 

پیش از آغاز خواندن توضیحات این ترم یعنی ترم Speaking - Listening در این بخش ، اطمینان حاصل کنید که توضیحات مرحله نخست دوره آیلتس ارمانیا یعنی ترم Reading - Writing را به دقت مطالعه کرده اید.

 مرحله نخست دوره مکالمه (ترم های ساختار و گرامر) ابتدا پاسخ به یک سوال رایج
اما نتیجه این دو ترم چیست؟ چرا پیش از شروع ترم (Speaking - Listening) ، میبایست مرحله نخست دوره آیلتس ارمانیا یعنی ترم (Reading - Writing) را بگذرانیم؟

پاسخ: زیرا شما با گذراندن ترم (Reading - Writing) ، با گستره وسیعی از ساختارها و مفاهیم مختلف آزمون آیلتس که کاربرد بسیار زیادی در ترم Speaking - Listening نیز دارند آشنا می شـویـد، مفاهیمی همچون

 مرحله نخست دوره مکالمه (ترم های ساختار و گرامر) Brainstorming یادگیری اصولی
 مرحله نخست دوره مکالمه (ترم های ساختار و گرامر) نحوه زمانبندی پاسخ به سوالات هر Task
 مرحله نخست دوره مکالمه (ترم های ساختار و گرامر) یادگیری اصول مختص به ساختارمندی پاسخ ها
 مرحله نخست دوره مکالمه (ترم های ساختار و گرامر) Advance grammar & Common Mistakes آموزش
 مرحله نخست دوره مکالمه (ترم های ساختار و گرامر) یادگیری زبان تخصصی، نشانه ها و تکنیک های ویژه هر Task
 مرحله نخست دوره مکالمه (ترم های ساختار و گرامر) پوشش کامل لغات، Phrase و Collocation های پرکاربرد آزمون

دانستن مفاهیم بالا به منظور آغاز ترم Speaking - Listening بشدت مهم و حیاتی است بشکلی که تقریبا بدون یادگیری اصولی آنها در مرحله نخست، نمیتوانید این ترم را شروع و تکنیک های لازم را به درستی پیاده سازی کنید به همین دلیل، مفاهیم آموزشی ترم Reading - Writing به نوعی نقش پیش نیاز در ترم (Speaking - Listening) را نیز خوا هند داشت.

دانستن مفاهیم بالا به منظور آغاز ترم Speaking - Listening بشدت مهم و حیاتی است بشکلی که تقریبا بدون یادگیری اصولی آنها در مرحله نخست، نمیتوانید این ترم را شروع و تکنیک های لازم را به درستی پیاده سازی کنید به همین دلیل، مفاهیم آموزشی ترم Reading - Writing به نوعی نقش پیش نیاز در ترم (Speaking - Listening) را نیز خوا هند داشت.

 مرحله نخست دوره مکالمه (ترم های ساختار و گرامر) آشنایی کامل ساختار آزمون در این ترم
آیلتس ارمانیا تمرین 240 CUE CARDS پر تکرار در آزمون
آیلتس ارمانیا Discourse Markers و Connectives تمرین بر روی
آیلتس ارمانیا تکنیک های اختصاصی ارمـانیا بـرای پـاسخ بـه سوالات هـر بخش
آیلتس ارمانیا بررسی کامل عوامل مثبت در نمونه پاسخ های (Band 8.5 & 9) و همچنین عوامل منفی در بندهای پایین
آیلتس ارمانیا 6. بررسی نمونه پاسخ های شما به سوالات طرح شده در Mini Mock های هفتگی ارمانیا به همراه ارائه پاسخ (Band 9( & 8.5 7. کار بر رو ی Lexical Resource ویژه مهارت های Speaking و Listening با استفاده از سیستم Data Reinforce و سیستم آموزشی N-ICES در اپلیکیشن ارمانیا

با اتمام ترم Speaking - Listening و رسیدن به اهداف عنوان شده فوق، دوره آیلتس شما به پایان رسیده و شما آماده آزمون ماک و سپس آزمون اصلی آیلتس هستید .

آزمون ماک چیست ؟

آزمون ماک درواقع همان آزمون آزمایشی آیلتس است و در صورتی که بصورت استاندارد طراحی و تصحیح گردد با شرکت در آن میتوانید از نمره تقریبی خود آگاهی یابید. متاسفانه در ایران، به منظور روحیه دادن به زبان آموزان آیلتس، بسیاری از آزمون های ماک ، بصورت تصنعی و ضعیف تر از آزمون اصلی طراحی می شود که به شدت امری غلط و غیرقابل پذیرش است به همین دلیل بسیار مهم است مرکزی را که به این منظور انتخاب می کنید، هم از نمونه سوالات استاندارد و واقعی استفاده نماید و هم از ممتحن های باتجربه و متخصص بهره مند باشد.

ielts

سوالات رایجIELTS دوره آیلتس

 

همانطور که در بخش مشخصات دوره ها عنوان شد، پیش نیاز دوره آیلتس ارمانیا، دوره پنج ماهه مکالمه و گرامر می باشد . که از چهار ترم تشکیل شده است و میتواند شما را به سطح Upper Intermediate برساند. ارمانیا غیر از این دوره، هیچ دوره دیگری را به عنوان پیش نیاز تایید نمیکند زیرا برای یادگیری مطالبی که مرکز ارمانیا در طول چهار ترم . دوره مکالمه آموزش می دهد بعلاوه تمرین های مرتبط با آنها که بسیار حیاتی هستند، شما می بایست حداقل نکات ده ها کتاب فرعی مختلف را . بصورت دقیق یاد گرفته و بصورت فعال از آنها استفاده کرده باشید. بی شک بجز دوره مکالمه و گرامر ارمانیا، هیچ دوره دیگری وجود ندارد که این نکات و همچنین آیتم های لازم . و پیش نیاز آیلتس را در این سطح بصورت یکجا آماده، بهینه سازی و متناسب با آنها تمرین های دقیق طراحی کرده باشد . از این رو پیشنهاد میگردد جهت کسب نمره مورد نظر و همچنین درک بهتر مطالب تدریس شده در دوره آیلتس ارمانیا . ، حتما دوره مکالمه ارمانیا را بطور کامل بگذرانید.

 

توضیح تفاوت این دو ماژول بسیار گسترده است اما بطور کلی میتوان این چنین گفت که تفاوت اصلی آیلتس Academic و General . در سنجش نیمی از مهارت Writing ، سوالات Reading آزمون و همچنین گستره لغات مورد سنجش می باشد.

 

بطور کلی باید عنوان کرد که مدرک آیلتس Academic استفاده بیشتری نسبت به آیلتس General دارد و برای افرادی که بدنبال مهاجرت دائم هستند . آیلتس Academic انتخاب بسیار مناسب تری محسوب می شود، چنانچه قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارید، لازم است بدانید که . بیش از 90 درصد دانشگاه ها در سراسر دنیا این مدرک را از شما قبول خواهند کرد همچنین گستره شرکت ها و مشاغلی که . ممکن است به جهت استخدام از شما مدرک آیلتس Academic را بخواهند، بسیار بیشتر از تعداد شرکت هایی است که خواهان آیلتس General هستند. با این وجود، توضیحات ارائه شده به این معنا نیست که آیلتس جنرال بسیار کم کاربرد است اما قطعا پیشنهاد میگردد که . بمنظور افزایش قدرت انتخاب مقاصد مهاجرتی، آیلتس Academic می تواند گزینه معتبرتری برای شما باشد.

 

دوره آیلتس ارمانیا نیز همانند دیگر دوره های آکادمی، با استفاده از کتاب های ویژه و متد انحصاری ارمانیا تدریس خواهد شد . زیرا سرعت یادگیری و راحتی استفاده از تکنیک ها در متد ارمانیا نسبت به دیگر متدها و کتب بشدت سریعتر، ساده تر و کاربردی تر است. به عنوان مثال فرض کنید میخواهید در دوره آیلتس ارمانیا به تمامی انواع سوالات Writing Task 2 و نحوه پاسخ دهی به آنها مسلط شوید . ، با استفاده از متد و تکنیک های ارمانیا، شما تنها در شش جلسه نخست از ترم Reading-Writing، نتنها با تمامی انواع سوالات این Task . و بهترین روش های پاسخ دهی به آن آشنا می شوید بلکه با اتمام و انجام کامل تمرین های مختص به هر جلسه . که در اپلیکیشن فراهم گردیده است شما قادر خواهید بود هر نمونه سوالی را که در گوگل سرچ می کنید . و یا در سایت های مختلف می بینید براحتی و با بالاترین استاندارد ممکن پاسخ دهید اما در دیگر دوره ها . ، فقط برای یادگیری کلی و تسلط بر همان دسته از سوالات Writing Task 2 فرایندهای یادگیری معرفی شده نتنها بیش از چند ماه زمانبر هستند . بلکه متد و تکنیک های ارائه شده نیز براحتی قابل فهم و پیاده سازی نیستند.

 

استاندارد تکنیک ها، سیلابس و نکات آموزش داده شده در این دوره دقیقا مطابق با آیلتس Band 8.5 و همچنین Band Descriptor های آن می باشد . که از این نظر باید گفت دوره آیلتس ارمانیا اولین و تنها دوره کاملا کاستومایز و بهینه سازی شده آیلتس برای فارسی زبانان می باشد.

ثبت نام در آزمون آزمایشی آیلتس
ثبت نام در آزمون اصلی آیلتس
سامانه تصحیح رایتینگ آیلتس
سامانه تصحیح اسپیکینگ آیلتس

تماس با ما

تماس با ارمانیا
 واتساپ :
 آدرس : کیانپارس، ابتدای وهابی، روبروی رستوران کنجد، مجتمع داوری، طبقه دوم
اینستاگرام
آخرین مقالات