دوره کنکور سراسری

فرایند کلی دوره ویژه کنکور سراسری ارمانیا را بخوانید

دوره ویژه کنکور سراسری ارمانیا چه در دوره های حضوری و چه در دوره های آنلاین همچون روال آموزش در دیگر دوره های مختص به آزمون های رسمی این مرکز، از سه ترم تشکیل شده است که 4 ماه بطول می انجامد. دو ترم جهت (ساختار و گرامر) و ترم دیگر به منظور یادگیری (تکنیک های تخصصی تست زنی).

در مرحله نخست یعنی دو ترم (ساختار و گرامر) شما با استفاده از دستور زبان انحصاری ارمانیا ابتدا ساخت تمامی جملات دلخواه در زبان انگلیسی (خصوصا جملات رایج در آزمون) را صرف نظر از هرگونه پیچیدگی دستوری و زبانی یاد خواهید گرفت، سپس در ترم سوم با استفاده از سرفصل های فرا گرفته از ترم های پیش و همچنین تکنیک های ویژه تست زنی ارمانیا در این مرحله، براحتی شروع به تست زنی دقیق خواهید کرد.

 مرحله نخست دوره مکالمه (ترم های ساختار و گرامر) اما در ابتدا توضیحات مرحله نخست (ترم های ساختار و گرامر)
 

طبق توضیحات عنوان شده، نخستین مرحله از دوره کنکور ارمانیا این است که ابتدا بتوانید با استفاده از دستور زبان انحصاری ارمانیا، تمامی جملات دلخواه خود در زبان انگلیسی (خصوصا جملات رایج در آزمون) را صرف نظر از هرگونه پیچیدگی دستوری، به تنهایی و در قالب دلخواه بسازید زیرا اساسا پیاده سازی هر گونه تکنیک تست زنی بدون یادگیری دانش پایه در زبان انگلیسی، به هیچ وجه نمی تواند نتیجه مورد انتظارتان را در پی داشته باشد به همین دلیل گذراندن این دو ترم بشدت ضروری است.

اما تفاوت اصلی فرایند یادگیری در این دو ترم با عنوان (ساختار و گرامر) نسبت به دوره های قدیمی و رایج بدین شکل است که یادگیری گرامر و ساختار جملات با استفاده از دستور زبان انحصاری ارمانیا انجام می شود که بسیار سریعتر، ساده تر، قابل فهم تر و کاربردی تر می باشد به شکلی که پس از گذراندن این دو ترم (ساختار و گرامر) ممکن است بسیاری حتی این تصور را داشته باشند که بدون رفتن به مرحله دوم این دوره یعنی ترم (تکنیک های تست زنی تخصصی) هم میتوانند به راحتی نمره مد نظر خود را در آزمون کسب نمایند.

دومین تفاوت اصلی این دوره، بهره مندی از سیستم آموزشی بسیار پیشرفته و قدرتمند N-ICES است که برای نخستین بار توسط آکادمی ارمانیا در دنیا ابداع و پیاده سازی شده است. یکی از اهداف سیستم N-ICES این است که فرایند یادگیری، کیفیت و جذابیت هر دوره بشکلی باشد که نه تنها هر کسی با هر میزان بهره هوشی و اطلاعات بتواند همه مطالب درسی را بصورت صد در صد و همچنین عمیق متوجه شده بلکه دانش پژوه در طول فرایند یادگیری خود، به هیچ وجه درگیر حس خستگی و کاهش انگیزه نشود.

درواقع ترم های ساختار و گرامر که مرحله نخست دوره کنکور محسوب شده، تنها در 20 جلسه دو ساعته بوده که با احتساب برگزاری هفته ای دو جلسه، حدودا دو ماه ماه بطول می انجامد. پس از این دو ترم چه در دوره های حضوری و چه در دوره های آنلاین، یک امتحان از شما گرفته خواهد شد و شما پس از اخذ نمره قبولی می توانید وارد مرحله دوم دوره یعنی (تکنیک های تخصصی تست زنی) شوید.

 مرحله نخست دوره مکالمه (ترم های ساختار و گرامر) توضیحات ترم دوم (تکنیک های تست زنی تخصصی)
 

در این ترم، وقت آن رسیده تا با استفاده از دانش فراگیری شده از ترم های ساختار و گرامر، تکنیک هایی را یاد بگیرید که با استفاده از آنها بتوانید بصورت تخصصی به تست زنی سوالات واقعی آزمون بپردازید. جامعیت تکنیک ها و روش های تست زنی این ترم به شکلی است که با یادگیری آنها کمترین مشکلی را در آزمون نهایی تجربه نخواهید کرد زیرا تمامی تکنیک های فراگیری شده در کنار دانش پایه ای شما از ترم های قبل باعث پیاده سازی فرایند یادگیری بنیادین شده و برای همیشه دارای یک دید کاملا مفهومی و عمیق در زبان انگلیسی خواهید بود.

نقش اپلیکیشن ارمانیا در این دوره چیست و در طول روز به چه میزان باید تمرین کرد؟
چرا اپلیکیشن ارمانیا?

روال تمرین هر درس در طول روز بدین شکل است که با در دست داشتن اپلیکیشن و تنظیم آن بر روی بازه های زمانی معین، این اپلیکیشن است که حتی در صورت عدم اختصاص زمان کافی و مشغله بسیار دانش پژوه، پس از هر جلسه بصورت مرتب، تست های مختص به هر جلسه را طبق تایمینگ روزانه با شما مرور و نکات هر درس را مجددا و درقالب تست های عملی برای شما توضیح خواهد داد. به عبارتی حتی در صورت فراموشی برخی از مطالب آموزش داده شده، دیگر نیازی به بازبینی مجدد ویدیوی آموزش آن درس و یا مراجعه به جزوه نیست بلکه سیستم نمایش تست اپلیکیشن بصورت مدون، تک تک مفاهیم هر جلسه را طبق زمانبندی مشخص در طول روز به شما نمایش خواهد داد.

برخی ویژگی های این دوره

pte
 کنکور  کنکور

سوالات رایج IELTS دوره کنکور

 

دوره کنکور ارمانیا که از (دو ترم به منظور ساختار و گرامر) و (یک ترم بجهت یادگیری تکنیک های تخصصی تست زنی) تشکیل شده است . ، کوتاه ترین، کامل ترین و ساده ترین دوره جامع کنکور در کشور با پوشش 100 درصد تمامی انواع سوالات آزمون برای داوطلبان می باشد.

دوره کنکور ارمانیا بشکلی طراحی شده است که افراد حتی با کمترین اطلاعات زبانی نیز بتوانند براحتی مطالب تدریس شده دوره را فراگرفته . و پس از هر جلسه با استفاده از اپلیکیشن ارمانیا به تمرین تست زنی آن مبحث بپردازند.

در این دوره دیگر خبری از منابع گیج کننده متعدد نمی باشد و با استفاده از سیستم یادگیری مفهومی و همچنین تکنیک های تست زنی ارمانیا . ، هر کسی می تواند بالاترین درصد ممکن را کسب و راه خود را به منظور انتخاب رشته دلخواه خود هموار نماید.

 

روال تمرین هر درس در طول روز بدین شکل است که با در دست داشتن اپلیکیشن و تنظیم آن بر روی بازه های زمانی معین . ، این اپلیکیشن است که حتی در صورت عدم اختصاص زمان کافی و مشغله بسیار دانش پژوه، پس از هر جلسه بصورت مرتب . ، تست های مختص به هر جلسه را با شما مرور و نکات هر درس را مجددا و درقالب تست های عملی برای شما توضیح خواهد داد. به عبارتی حتی در صورت فراموشی برخی از مطالب آموزش داده شده، دیگر نیازی به بازبینی مجدد ویدیوی آموزش آن درس و یا مراجعه . به جزوه نیست بلکه سیستم نمایش تست اپلیکیشن بصورت مدون، تک تک مفاهیم هر جلسه را طبق زمانبندی مشخص در طول روز به شما نمایش خواهد داد.

 

از آنجاییکه در این دوره تمامی انواع سوالات پوشش داده شده اند و هیچ مطلبی حتی جزئی از دید تیم طراحان ارشد دوره تست زنی کنکور ارمانیا . جا نمانده است، پس از گذراندن این دوره، احتمال اینکه با سوالی ناآشنا در آزمون مواجه شوید تقریبا وجود ندارد . و با یادگیری کامل این دوره بهمراه کتابچه واژگان آن، شما خواهید توانست بالاترین نمره ممکن را کسب نمایید.

 

همانطور که اشاره شد، دوره کنکور ارمانیا از چهار ترم تشکیل شده است. . دو ترم بمنظور یادگیری ساختار و گرامر و یک ترم. جهت یادگیری تکنیک های تخصصی تست زنی.

در سه ترم پیش رو نیز بترتیب 10 ،10 و 12 جلسه را پیش رو خواهید داشت که با احتساب گذراندن هفته ای دو جلسه . ، چهار ماه زمان لازم خواهید داشت تا بتوانید این دوره را تکمیل نمایید.

 

بله، این دوره از دو روش ترکیبی یادگیری مفهومی بهمراه ترفندها و تکنیک های تست زنی قطعی تشکیل شده که باعث میشوند نه تنها بتوانید . هر سوالی را در کنکور پاسخ دهید بلکه در پاس کردن واحد های زبانی دانشگاه نیز، به هیچ وجه به دوره دیگری احتیاج نداشته باشید.

تماس با ما

تماس با ارمانیا
 واتساپ :
 آدرس : کیانپارس، ابتدای وهابی، روبروی رستوران کنجد، مجتمع داوری، طبقه دوم
اینستاگرام
آخرین مقالات