حریم خصوصی ارمانیا

آکادمی زبان های خارجه ارمانیا (موسسه آموزشی فرهنگی کاوش محور کاردو تک) با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، به استحضار می رساند که جهت ثبت نام، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت و اپلیکیشن خود ، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می نماید تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کابران ارائه دهد. برای نمونه می‌توان به اطلاعاتی مانند نام، آدرس، ایمیل، شماره همراه، مک آدرس و غیره اشاره نمود.

بموجب سیاست های این آکادمی، کاربر پس از ثبت نام در یکی از دوره های ارمانیا، تایید می نماید که قوانین کپی رایت را به نفع مرکز ارمانیا (موسسه آموزشی فرهنگی کاوش محور کاردو تِک) رعایت نموده و هیچ شخص حقیقی یا حقوقی حق هیچگونه ضبط صدا و یا تصویر دوره ها، برداشت یا تدریس، انتقال محتوای آموزشی، استفاده از مطالب آموزشی از جمله سیلابس انحصاری، کدهای فارسی، و تمرین های طراحی شده توسط این مرکز و غیره را بدون مجوز کتبی و رسمی از این موسسه نخواهد داشت و به موجب آیین نامه حقوق مولفین مصنفین و همچنین قوانین حقوق مالکیت معنوی کشور، نقض این قوانین، پیگرد قانونی بهمراه خواهد داشت.

این مرکز ممکن است بمنظور اطلاع رسانی دوره های جدید، جشنواره‌ها، اطلاع رسانی در خصوص نحوه برگزاری کلاسها و غیره برای مخاطبان خود در اپلیکیشن و وب سایت، ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که مخاطب تمایلی به دریافت اینگونه ایمیل یا پیامک ها نداشته باشد می‌تواند با استفاده از شماره تماس یا لینک مختص به لغو اشتراک در انتهای ایمیل و یا پیامک های دریافتی، اقدام نمایند.

لازم به ذکر است، حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربر می‌باشد از این رو جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، از دراختیار گذاشتن اطلاعات کاربری خود به دیگران خود داری فرمایید.

تماس با ما

تماس با ارمانیا
 واتساپ :
 آدرس : کیانپارس، ابتدای وهابی، روبروی رستوران کنجد، مجتمع داوری، طبقه دوم
اینستاگرام
آخرین مقالات