آکادمی زبان ارمانیا، نخستین آکادمی در دنیا است که سیستم N-ICES را اختراع و بصورت عملی از آن استفاده کرد. درواقع N-ICES سیستمی است که دانش پژوه را به معنای واقعی کلمه از تمامی احتیاجات آموزش حضوری خود بی نیاز و کیفیت آموزش آنلاین . را در حد آموزش حضوری و حتی بیشتر خواهد کرد. به عبارتی باید گفت که در سیستم N-ICES، اپلیکیشن بر اساس متن کتاب های آموزشی . ، فرایند های مربوط به پذیرش فرد در یک آکادمی و همچنین تمرین های صد در صد موثر و انگیزشی پس از هر جلسه است.

 

توضیحات مکانیزم عملکرد N-ICES بسیار زمانبر و پیچیده است. اما اگر بخواهیم یکی از مشخصه های این سیستم را توضیح دهیم باید عنوان کرد که . در این سیستم دیگر به هیچ وجه مشکل عدم یادگیری وجود ندارد. هنگامی که شما یک جلسه را چه بصورت آنلاین و یا شرکت در کلاس های حضوری می گذرانید . ، اپلیکیشن شروع به تمرین آن جلسه با شما خواهد کرد. نمایش این تمرین ها طی یک زمانبندی معین انجام خواهد شد و طراحی هر کدام از تمرین هایی که اپلیکیشن به شما نمایش می دهد . به گونه ای روانشناسی شده که همه افراد پس از گذراندن هر جلسه، براحتی بتوانند از پس آنها برآمده و از یادگیری خود لذت ببرند . ، همانطور که عنوان شد توضیح اینکه این سیستم شامل چه مکانیسم های روانشناسی دیگری است بسیار زمانبر و پیچیده است به همین منظور، پیشنهاد میگردد . پس از دیدن ویدیوی مشاوره دوره ها و انتخاب دوره مورد نظر خود، این سیستم را تجربه و از یادگیری خود لذت ببرید.

 

همانطور که در سوالات پیش بیان گردید، سیستم N-ICES بشکلی طراحی گردیده که . شما را بصورت صددرصد از تمامی احتیاجات آموزشی و سوالات پیرامون دوره و درس ها بی نیاز می کند. اما این امکان نیز وجود دارد که چنانچه فردی به یک منتور خصوصی احتیاج داشته باشد . ، بتواند با پرداخت شارژ اضافه و از طریق سیستم چت در اپلیکیشن، با منتور خود در ارتباط باشد.

 

فرض کنید که شما هفت درس از دوره ساختار و گرامر را گذرانده اید ولی احساس میکنید که برخی آیتم ها در چهار درس آخر . ، نیاز به مرور بیشتری دارند، در اینجا سیستم فیلترینگ اپلیکیشن به شما این امکان را می دهد تا بتوانید . دقیقا و تنها از همان آیتم هایی که نیاز به تمرین بیشتر دارند تمرین های بیشتری را بدون درنظر گرفتن مطالب فرعی آن چهار درس ببینید . و بصورت کاملا بهینه مدیریت تمرین ها و زمان خود را انجام دهید.

 

برای دیدن ویدیوهای آموزشی هر درس می بایست به اینترنت وصل باشید اما در قسمت تمرین ها.، نیازی به اتصال به اینترنت نیست مگر اینکه آن تمرین دارای فایل پیوست باشد. آنگاه با یکبار دانلود آن، در دفعات بعدی فایل بصورت آفلاین ذخیره بوده و نیازی به دانلود مجدد نیست.

 

در اپلیکیشن شما می توانید با مراجعه به بخش راهنما، آموزش کار در هر قسمت را براحتی ببینید.