جهت سنجش مهارت زبان انگلیسی داوطلبان متقاضی در رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی داخل کشور برگزار می‌شود. همه‌ کسانی که قصد شرکت در دکتری تخصصی رشته‌های پزشکی و زیرمجموعه را دارند میبایست نمره قبولی در این آزمون را کسب کنند. مدرک این آزمون در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی پزشکی سراسر کشور مورد تائید است. این آزمون پیش ‌نیاز شرکت در آزمون جامع دکتری پزشکی تخصصی است که 6 بار در سال و به دو شیوه کاغذی و اینترنتی در کشور برگزار می‌شود.

در این آزمون توانایی فرد در 4 حوزه شنیداری، گرامر، لغات و درک مطلب سنجیده خواهد شد و شامل ۱۰۰ سوال است، ۳۰ سوال جهت مهارت شنیداری، 20 سوال در بخش لغات، 2۰ سوال برای گرامر و 3۰ سوال مختص به درک مطلب.

 

مدت اعتبار مدرک 2 سال و حداقل نمره قبولی در این آزمون ۵0 می باشد.

 

دوره MHLE ارمانیا که از (دو ترم ساختار و گرامر) و (یک ترم بجهت یادگیری تکنیک های تخصصی تست زنی) تشکیل شده است، این دوره کوتاه ترین، کامل ترین و ساده ترین دوره جامع MHLE در کشور با پوشش 100 درصد تمامی انواع سوالات آزمون برای داوطلبان می باشد.

دوره MHLE ارمانیا بشکلی طراحی شده است که افراد حتی با کمترین اطلاعات زبانی نیز بتوانند براحتی مطالب تدریس شده دوره را فراگرفته و پس از هر جلسه با استفاده از اپلیکیشن ارمانیا به تمرین تست زنی آن مبحث بپردازند.

در این دوره دیگر خبری از منابع گیج کننده متعدد نمی باشد و با استفاده از سیستم یادگیری عمقی و همچنین تکنیک های تست زنی ارمانیا، هر کسی می تواند بالاترین درصد ممکن را کسب و راه خود را به منظور انتخاب رشته دلخواه خود هموار نماید.

 

روال تمرین هر درس در طول روز بدین شکل است که با در دست داشتن اپلیکیشن و تنظیم آن بر روی بازه های زمانی معین، این اپلیکیشن است که حتی در صورت عدم اختصاص زمان کافی و مشغله بسیار دانش پژوه، پس از هر جلسه بصورت مرتب، تست های مختص به هر جلسه را با شما مرور و نکات هر درس را مجددا و درقالب تست های عملی برای شما توضیح خواهد داد. به عبارتی حتی در صورت فراموشی برخی از مطالب آموزش داده شده، دیگر نیازی به بازبینی مجدد ویدیوی آموزش آن درس و یا مراجعه به جزوه نیست بلکه سیستم نمایش تست اپلیکیشن بصورت مدون، تک تک مفاهیم هر جلسه را طبق زمانبندی مشخص در طول روز به شما نمایش خواهد داد.

 

از آنجاییکه در این دوره تمامی انواع سوالات پوشش داده شده اند و هیچ مطلبی حتی جزئی از دید تیم طراحان ارشد دوره های تست زنی MHLE ارمانیا جا نمانده است، پس از گذراندن این دوره، احتمال اینکه با سوالی ناآشنا در آزمون مواجه شوید تقریبا وجود ندارد و با یادگیری کامل این دوره بهمراه کتابچه واژگان آن، شما خواهید توانست بالاترین نمره ممکن را کسب نمایید.

 

همانطور که اشاره شد، دوره MHLE ارمانیا از سه ترم تشکیل شده است. دو ترم بمنظور یادگیری ساختار و گرامر و یک ترم جهت یادگیری تکنیک های تخصصی تست زنی.

دو ترم نخست 10 جلسه ای و ترم سوم 12 جلسه ای می باشد که با احتساب گذراندن هفته ای دو جلسه، جمعا چهار ماه زمان لازم خواهید داشت تا بتوانید این دوره را تکمیل نمایید.