آزمون EPT برای آن دسته از دانشجویانی است که دارای مدرک زبانی معتبر بین المللی نیستند و می بایست به عنوان جایگزین . ، نمره ی قبولی در آزمون EPT را جهت ورود به دوره دکتری دانشگاه آزاد کسب نمایند. در این آزمون توانایی فرد در سه حوزه واژگان، گرامر و درک مطلب سنجیده خواهد شد.

 

اعتبار این مدرک پس از کسب نمره قبولی 2 سال خواهد بود، حدنصاب نمره قبولی 50 می باشد همچنین این آزمون نمره منفی ندارد..

 

دوره EPT ارمانیا که از (دو ترم به منظور ساختار و گرامر) و (یک ترم بجهت یادگیری تکنیک های تخصصی تست زنی) تشکیل شده است . ، این دوره، کوتاه ترین، کامل ترین و ساده ترین دوره جامع EPT در کشور با پوشش 100 درصد تمامی انواع سوالات آزمون برای داوطلبان EPT می باشد.

دوره EPT ارمانیا بشکلی طراحی شده است که افراد حتی با کمترین اطلاعات زبانی نیز بتوانند براحتی مطالب تدریس شده در دوره را فراگرفته . و پس از هر جلسه با استفاده از اپلیکیشن ارمانیا به تمرین تست زنی آن مبحث بپردازند.

در این دوره دیگر خبری از منابع گیج کننده متعدد نمی باشد و با استفاده از سیستم یادگیری مفهومی و همچنین تکنیک های تست زنی ارمانیا . ، هر کسی می تواند بالاترین درصد ممکن را کسب نماید.

 

روال تمرین هر درس در طول روز بدین شکل است که با در دست داشتن اپلیکیشن و تنظیم آن بر روی بازه های زمانی معین . ، این اپلیکیشن است که حتی در صورت عدم اختصاص زمان کافی و مشغله بسیار دانش پژوه، پس از هر جلسه بصورت مرتب . ، تست های مختص به هر جلسه را با شما مرور و نکات هر درس را مجددا و درقالب تست های عملی برای شما توضیح خواهد داد. به عبارتی حتی در صورت فراموشی برخی از مطالب آموزش داده شده، دیگر نیازی به بازبینی مجدد ویدیوی آموزش آن درس و یا مراجعه به . جزوه نیست بلکه سیستم نمایش تست اپلیکیشن بصورت مدون، تک تک مفاهیم هر جلسه را طبق زمانبندی مشخص در طول روز به شما نمایش خواهد داد.

 

از آنجاییکه در این دوره تمامی انواع سوالات پوشش داده شده اند و هیچ مطلبی حتی جزئی از دید تیم طراحان ارشد دوره های . تست زنی EPT ارمانیا جا نمانده است، پس از گذراندن این دوره، احتمال اینکه با سوالی ناآشنا در آزمون مواجه شوید تقریبا وجود ندارد . و با یادگیری کامل این دوره بهمراه کتابچه واژگان آن، شما خواهید توانست بالاترین نمره ممکن را کسب نمایید.

 

همانطور که اشاره شد، دوره EPT ارمانیا از سه ترم تشکیل شده است. دو ترم بمنظور یادگیری ساختار و گرامر EPT و یک ترم جهت یادگیری تکنیک های تخصصی تست زنی این آزمون. دو ترم نخست 10 جلسه ای و ترم سوم 12 جلسه ای می باشد که با احتساب . گذراندن هفته ای دو جلسه، جمعا چهار ماه زمان لازم خواهید داشت تا بتوانید این دوره را تکمیل نمایید.