دوره کنکور ارمانیا که از (دو ترم به منظور ساختار و گرامر) و (یک ترم بجهت یادگیری تکنیک های تخصصی تست زنی) تشکیل شده است . ، کوتاه ترین، کامل ترین و ساده ترین دوره جامع کنکور در کشور با پوشش 100 درصد تمامی انواع سوالات آزمون برای داوطلبان می باشد.

دوره کنکور ارمانیا بشکلی طراحی شده است که افراد حتی با کمترین اطلاعات زبانی نیز بتوانند براحتی مطالب تدریس شده دوره را فراگرفته . و پس از هر جلسه با استفاده از اپلیکیشن ارمانیا به تمرین تست زنی آن مبحث بپردازند.

در این دوره دیگر خبری از منابع گیج کننده متعدد نمی باشد و با استفاده از سیستم یادگیری مفهومی و همچنین تکنیک های تست زنی ارمانیا . ، هر کسی می تواند بالاترین درصد ممکن را کسب و راه خود را به منظور انتخاب رشته دلخواه خود هموار نماید.

 

روال تمرین هر درس در طول روز بدین شکل است که با در دست داشتن اپلیکیشن و تنظیم آن بر روی بازه های زمانی معین . ، این اپلیکیشن است که حتی در صورت عدم اختصاص زمان کافی و مشغله بسیار دانش پژوه، پس از هر جلسه بصورت مرتب . ، تست های مختص به هر جلسه را با شما مرور و نکات هر درس را مجددا و درقالب تست های عملی برای شما توضیح خواهد داد. به عبارتی حتی در صورت فراموشی برخی از مطالب آموزش داده شده، دیگر نیازی به بازبینی مجدد ویدیوی آموزش آن درس و یا مراجعه . به جزوه نیست بلکه سیستم نمایش تست اپلیکیشن بصورت مدون، تک تک مفاهیم هر جلسه را طبق زمانبندی مشخص در طول روز به شما نمایش خواهد داد.

 

از آنجاییکه در این دوره تمامی انواع سوالات پوشش داده شده اند و هیچ مطلبی حتی جزئی از دید تیم طراحان ارشد دوره تست زنی کنکور ارمانیا . جا نمانده است، پس از گذراندن این دوره، احتمال اینکه با سوالی ناآشنا در آزمون مواجه شوید تقریبا وجود ندارد . و با یادگیری کامل این دوره بهمراه کتابچه واژگان آن، شما خواهید توانست بالاترین نمره ممکن را کسب نمایید.

 

همانطور که اشاره شد، دوره کنکور ارمانیا از چهار ترم تشکیل شده است. . دو ترم بمنظور یادگیری ساختار و گرامر و یک ترم. جهت یادگیری تکنیک های تخصصی تست زنی.

در سه ترم پیش رو نیز بترتیب 10 ،10 و 12 جلسه را پیش رو خواهید داشت که با احتساب گذراندن هفته ای دو جلسه . ، چهار ماه زمان لازم خواهید داشت تا بتوانید این دوره را تکمیل نمایید.

 

بله، این دوره از دو روش ترکیبی یادگیری مفهومی بهمراه ترفندها و تکنیک های تست زنی قطعی تشکیل شده که باعث میشوند نه تنها بتوانید . هر سوالی را در کنکور پاسخ دهید بلکه در پاس کردن واحد های زبانی دانشگاه نیز، به هیچ وجه به دوره دیگری احتیاج نداشته باشید.