بله ، این دوره به شکلی طراحی شده که همه بتوانند در آن ثبت نام کنند و تنها کافیست حداقل دانش لازم همچون حروف الفبای انگلیسی . بهمراه چند صفحه نخست از کتابچه واژگان مکالمه ارمانیا را بلد باشید.

 

دوره های آنلاین ارمانیا بشکلی طراحی شده اند که کمترین تفاوت ممکن را با دوره های حضوری داشته باشند چون در هر جلسه . تمامی سوالات احتمالی شما بشکلی پاسخ داده میشوند که به هیچ وجه، نقطه ابهامی در ذهن شما بجا نخواهد ماند.

 

شما برای پیشرفت در طول هر دوره زبانی به یک همکلاسی نیاز دارید که با شما مکالمه کرده و علاوه بر انگیزه دادن . کاری کند تا حداقل در حد مطالبی که در هر جلسه یاد میگیرید حرف بزنید و با دیدن پیشرفتتان تشویق بشید اما بسیاری این امکان را ندارند. اپلیکیشن ارمانیا این مشکل را حل کرده زیرا به شکلی طراحی شده تا از همان جلسه نخست به شما یاد بدهد که خودتان بصورت ذهنی جمله سازی کنید . نکات هر درس را در قالب مثال های خلاقانه بیشتر ببینید، تلفظ کلمات جدید را گوش دهید، مطالب آموزشی رو همراهم با تمرین های . هر جمله مرور کنید و در نهایت با دیدن مطالب هر جلسه در قالب تکه های کوتاه فیلم های سینمایی و سریال ها از روند پیشرفتتان لذت ببرید.

 

تهیه این کتابچه و خواندن آن در طول دوره مکالمه بشدت تاثیر گذار است زیرا شما به یک مرجع طبقه بندی شده . و ساده جهت حفظ کلمات احتیاج خواهید داشت، این کتابچه بشکلی تهیه و تنظیم شده که نتنها لغات لازم هر درس را طبق محتوای آموزشی جلسات و . همچنین تمرین های اپلیکیشن برای شما مشخص کند بلکه لیست لغات در آن، از پر کاربردترین و آسانترین به سمت لغت های پیچیده تر طبقه بندی گردیده.

 

دوره پنج ماهه مکالمه ارمانیا طی چهار ترم برگزار می شود که در ترم اول و دوم، ساختارها و گرامر و در دو ترم بعدی . بر روی روانسازی Speaking کار میشود در نتیجه این دوره و پاس کردن امتحان پایانی آن، شما یک فرد دوزبانه با سطح Intermediate Upper هستید. و چنانچه مایل به اخذ مدرک آیلتس باشید، میتونید در ادامه براحتی در دوره های IELTS ارمانیا شرکت کنید.

 

در این دوره از همان جلسه اول، آموزش و تمرین ها بصورت چهار مهارته می باشد بشکلی که شما همزمان با یادگیری ساختارهای مختلف زبانی . تمرین هایی را دنبال می کنید که هر چهار مهارت را به بهترین شکل ممکن پوشش میدهند. لازم به ذکر است، محتوای آموزشی و تمرین های هر درس بشکلی طراحی شده اند که پس از شرکت در دوره، قطعا احساس خواهید کرد . که بصورت صد در صد از یادگیریتان لذت میبرید و انجام تمرین ها به هیچ وجه سخت و مصنوعی نیستند . و این باعث خواهد شد پس از هر جلسه انگیزه بیشتری را به منظور ادامه داشته باشید.